5 החברות המומלצות ביותר למשלוח מארצות הברית

יותר ויותר אנשים מגלים את המחירים האטרקטיביים ואת האפשרויות הטמונות ברכישה דרך אתרים האמריקאים.
מכיוון שלא כל האתרים מאפשרים משלוח של המוצרים לישראל, ישנן לא מעט חברות אשר מציעות את האפשרות לבצע את השילוח בעבור הלקוחות הישראליים – מדובר בהליך פשוט, בו חברת השילוח מספקת למעשה כתובת אמריקאית, הספקים שולחים אליה את המוצרים אשר הוזמנו על ידי הלקוחות הישראלים והיא מצידה מבצעת את המשלוח לארץ.
כיום פועלות לא מעט חברות שילוח שכאלו ואנו ריכזנו עבורכם רשימה של חמש מהבולטות שביניהן:

USHOPS

חברה עם ניסיון של מעל ל-20 שנה בתחום השילוח מארצות הברית לישראל. לחברה 2 מחסנים בניו ג'רזי שם מאוחסנות כל החבילות המוזמנות.

החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מערך שירותים בעברית, המותאם באופן פרטני ללקוחות הישראלים.
שירות החברה מאפשר לבצע רכישה בכל אתר אמריקאי ומהווה למעשה ככתובת אמריקאית אשר יכולה להבטיח שהמוצרים שהזמנתם יגיעו עד אליכם בישראל.

Shipo
חברה אשר מציעה שילוח לכתובת אמריקאית ומאפשרת הזמנות מכל אתרי הקניות האמריקאים. לחברה יש מחסן גדול בדלוואר וכחלק מכך, היא פטורה מתשלום מיסים לקניות בתוך ארצות הברית – מה שהופך גם את מחירי השילוח של החברה לישראל לאטרקטיביים יותר.
החברה שולחת את החבילות המגיעות אליה באופן ישיר דרך חברות התעופה איתן יש לה הסדרים.

מסטופ
חברה ותיקה יחסית בתחום השילוח מארצות הברית – הוקמה בשנת 2000, מאפשרת רכישה של מוצרים דרך כל אתר קניות אמריקאי ומשלוח לכתובת אמריקאית – הכתובת בה ממוקם המרכז הלוגיסטי של החברה.
החברה מציעה שירותי משלוח מהירים – כ-2-3 ימי עסקים מרגע שהמשלוח מגיע לחברה ועד שהוא מגיעה לישראל וכ-7 עד 10 ימים עד ההגעה לבית הלקוח.

חביל'ס
חברה המאפשרת לקהל הישראלי לקבל בצורה מהירה וזולה חבילות אשר הזמנות מארצות הברית.
החברה מספקת כתובת אמריקאית – מחסני החברה ממוקמים בניו יורק, כך שניתן להזין במהלך הרכישה את הכתובת של החברה והיא תדאג לבצע את השילוח של החבילה (אשר יכולה להיות בכל סדר גודל) עד לבית הלקוח.

DealTas
חברה אשר מציעה אפשרות הזמנה מאתרי קניות אמריקאים לכתובת אמריקאית. בנוסף, החברה מציעה גם שירותים נוספים, כמו אפשרות לבצע את ההזמנה בעבור הלקוחות (במקרה וההזמנה היא מאתרים אשר לא מקבלים פייפאל או כרטיסי אשראי בינלאומיים). בחברה אף מאפשרת לבצע דרכה החזרה של מוצרים (בהתבסס על תנאי ההחזרה אשר נקבעו על ידי הספק).
הייחוד של החברה טמון בעובדה שעלות השילוח נקבעת לפי המשקל ולא לפי נפח החבילה – החברה אורזת מחדש את המוצר ומבצעת צמצום של המשקל לפני השליחה.

טיפ: בטרם בחירת חברת השילוח כדאי להתעמק במה כולל השירות אותו החברה מציעה וכיצד מחושבת עלות השילוח – דגשים על פרמטרים אלו, יאפשרו לבצע את הבחירה הנכונה.

מאמרים וטיפים בנושא הזמנת מוצרים מארצות הברית