אמזון ארה״ב – 8 טיפים לקונים המתחילים באינטרנט

רק עכשיו גיליתם את אמזון? לא נורא, עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. להלן מספר טיפים אשר יאפשרו לכם ליהנות ממלוא התועלות אותן ענקית הקניות הווירטואלית טומנת בחובה:

קחו את הזמן
מי שעושה את צעדיו הראשונים בקניות באינטרנט ובהזמנת מוצרים מארה״ב, עתיד למהר ולהתלהב כבר מהמוצרים הראשונים בהם הוא ייתקל וממחיריהם הנמוכים. העניין הוא שבמידה והוא ימשיך לגלוש, הוא עתיד לגלות מוצרים דומים במחירים שיהיו אפילו אטרקטיביים יותר, מהסיבה הזאת ההמלצה היא כמובן, לקחת את הזמן. לעיין באתר, לסמן את המוצרים שאתם אוהבים ובסופו של דבר לבחור את אלו אשר יענו מחד על הדרישות והצרכים באופן המיטבי וגם יוצעו במחיר האטרקטיבי האפשרי.

קראו חוות דעת
גולשים רבים בוחרים להתעלם מחוות דעת של הגולשים האחרים, מה שמהווה כטעות. חוות הדעת יכולה להיות הן על המוצר והן על הספק ובכוחה לספק תמונה מלאה הן על איכות המוצר וטיבו והן על אמינות הספק.
אם יש אפשרות ללמוד מטעויות של אחרים או לחילופין לממש טיפים אותם הם מציעים, חשוב לנצל את זה ולהשתמש בזה.
אמזון מציעה מערכת מתקדמת וחדשנית של ביקורות וחוות דעת – כדאי לנצל את היתרונות הטמון בה בכדי להבטיח רכישה חכמה.

שימוש בקטגוריות
אתר אמזון ארצות הברית הוא אתר המחולק לקטגוריות ותתי קטגוריות מסודרות. כך שאם אתם יודעים מה אתם מחפשים המטרה תהיה כמובן להשתמש באותן הקטגוריות בכדי להגיע בצורה מדויקת ומהירה אל מה שאתם מחפשים.

שימו לב למותגים
באמזון ניתן למצוא מוצרים מבית המותגים המובילים לצד מוצרים של מותגים פחות מוכרים. אם חשוב לכם המותג, כדאי שתשימו דגש על הנושא הזה בהליך בחירת המוצרים.

מה כלול במחיר?
מחיר של מוצר מסוים יכול להיראות לכם מאוד אטרקטיבי ביחס למחירים בישראל. אבל ברגע שתבינו מה המחיר כולל – האם המחיר כולל מיסים? האם עלות המשלוח נכללת גם היא במחיר? (ובמידה ולא, כדאי לבדוק כמה עולה המשלוח והאם הרכישה עדיין משתלמת לאחר שמוסיפים אותה). כאן חשוב לציין שבאמזון ארצות הברית המחיר הסופי כולל גם את העלויות הנלוות למיניהן.

פתיחת כתובת בארצות הברית
אומנת אמזון הגיעה לישראל, אך מוצרים רבים אשר נמכרים באמזון ארצות הברית, לא נמצאים בגרסה המקומית.
מהסיבה הזאת, מי שמבצע את ההזמנה מאמזון ארצות הברית, אמור לקחת בחשבון שהמשלוח לא בהכרח יוכל להישלח לישראל ובמקרה כזה, יש לפתוח כתובת בארצות הברית.

זמן המשלוח
זמן המשלוח מאמזון עומד בדרך כלל על ימים בודדים – ברוב המקרים בין 4 ל-7 ימים, כאשר המשלוח מגיע עם שליח.
אם אתם זקוקים למוצר דחוף, כדאי שתשימו דגש על הנושא הזה ותוודאו בתוך כמה זמן המוצר אמור להיות אצלכם.

נצלו את שירות הלקוחות
שירות הלקוחות של אמזון ארצות הברית, ידוע כשירות איכותי ומקצועי. לכן, אם נתקלתם בבעיה כלשהי כמו עיכוב בשליחת המוצרים, קבלת מוצרים השונים מאלו שהזמנתם בפועל, חיובים בלתי צפויים ואפילו בעיה שולית יותר מאלו שצוינו, ההמלצה תהיה לפנות לשירות הלקוחות על מנת לקבל פתרונות מיידיים לאותה הבעיה.

מאמרים וטיפים בנושא הזמנת מוצרים מארצות הברית